ПРОИЗВОД НА ЖЕШКА ПРОДАЖБА

Квалитетот на прво место, загарантирана безбедност

 • Нова залиха!N-деетил Етонитазен CAS 2732926-26-8 Нов етонитазен

  Нова залиха!N-деетил Етонитазен CAS 2732926-2...

  Нова залиха!N-desethyl Etonitazene CAS 2732926-26-8) Квалитет: Нашата компанија е професионално производство на посредници и хемикалии многу години, нашите производи се извезуваат во Германија, Шпанија, ОК, САД, Австралија, Блискиот Исток и така натаму во други земји , и добивме многу добри повратни информации од нашите клиенти.за да можете да ни верувате.И ние сме фабриката, така што нема потреба да се сомневате во квалитетот.Начин на плаќање: на пример T/T, D/A, L/C, Westerm Union,друго 1)Ќе испратиме ...

 • Метонитазен 14680-51-4 Метонитазен

  Метонитазен 14680-51-4 Метонитазен

  metonitazeno 14680-51-4 Квалитет на повратни информации од клиентите: Нашата компанија е професионално производство на посредници и хемикалии многу години, нашите производи се извезуваат во Германија, Шпанија, ОК, САД, Австралија, Блискиот Исток и така натаму во други земји, а ние добивте многу добри повратни информации од нашите клиенти.за да можете да ни верувате.И ние сме фабриката, така што нема потреба да се сомневате во квалитетот.Начин на плаќање: на пример T/T, D/A, L/C, Westerm Union, друго 1) Ние ќе ја испорачаме стоката со ...

 • Protonitazeno 119276-01-6 Protonitazene

  Protonitazeno 119276-01-6 Protonitazene

  Protonitazeno 119276-01-6 Квалитет: Нашата компанија е професионално производство на посредници и хемикалии многу години, нашите производи се извезуваат во Германија, Шпанија, ОК, САД, Австралија, Блискиот Исток и така натаму во други земји, и имаме многу добри повратни информации од нашите клиенти.за да можете да ни верувате.И ние сме фабриката, така што нема потреба да се сомневате во квалитетот.Начин на плаќање: на пример T/T, D/A, L/C, Westerm Union, друго 1)Ќе испорачаме...

 • Бромазолам 71368-80-4 Розов прав Бромазо

  Бромазолам 71368-80-4 Розов прав Бромазо

  Бромазолам 71368-80-4 Розов прав Bromazo препорача производи Хемиско име CAS бр. -4-Пиперидон 79099-07-3 терц-бутил 4-(4-флуороанилино)пиперидин-1-карбоксилат 288573-56-8 ПМК прашок,Пмк масло 28578-16-7 Бмк масло 54134мк-095-8 12-7 2-(2-хлорофенил)циклохексанон 91393-49-6 2-(2-хлорофенил)-2-нитроциклохексанон 2079878-75-2 Парацетамол 103-90-2 Протонитазен...

 • Pmk Powder Најниска Цена CAS 28578-16-7 Pmk Oil To Holland Poland Магацин во Европа

  Пмк прав Најниска цена CAS 28578-16-7 Пмк Масло ...

  Pmk Powder Најниска цена CAS 28578-16-7 До Холандија, Магацин во Европа Ако сте заинтересирани за bmk или pmk, тогаш ќе откриете дека Хебејингонг е одличен врвен тим во Кина.Имаме сопствена фабрика за производство на bmk и pmk, а цената е исто така најниска меѓу кинеските добавувачи.Имаме магацини во Германија и Холандија, ако сакате да тестирате примероци, можете дури и да платите депозит, тогаш испраќаме до складот ​​за вас.Обично нашиот бизнис со bmk и pmk е на европскиот пазар, а м...

 • Pmk Oil PMK ethyl glycidate CAS 28578-16-7 Pmk Powder Holland In Large Stock

  Pmk Oil PMK ethyl glycidate CAS 28578-16-7 Pmk ...

  Pmk Масло PMK ethyl glycidate CAS 28578-16-7 Pmk Powder Има во залиха Детали за производот Густина 1,3±0,1 g/cm3 Точка на вриење 327,8±42,0 °C на 760 mmHg Молекуларна формула C13H14O5 250002 °C чин Маса 250.084122 PSA 57.29000 LogP 2.29 Притисок на пареа 0.0±0.7 mmHg на 25°C Индекс на прекршување 1.554 За нас Пакување и испорака по курир По море ≤50kg 50kg-500kg 50kg-500kg ≥5-4-50 ден. до Door Airpo. ..

 • Bmk прав Bmk Oil Холандија Полска Германија на залиха CAS 5449-12-7 CAS 5413-05-8 CAS 20320-59-6 Нов Bmk

  Bmk прав Bmk Oil Холандија Полска Германија во ул...

  ***Bmk прав Bmk Oil Холандија Полска Германија на залиха, ниска цена CAS 5449-12-7 / CAS 5413-05-8 / CAS 20320-59-6 ***2023 нова голема залиха до Холандија, Полска, Германија, со висок принос од 80-85%, Најдобра цена! Фабричка цена!***Ако ве интересира бмк или пмк, тогаш ќе откриете дека Хебејингонг е одличен врвен тим во Кина.Имаме сопствена фабрика за производство на bmk и pmk, а цената е исто така најниска меѓу кинеските добавувачи.Имаме магацини во Германија и Холандија, доколку сакате да ги...

 • Пропаноил хлорид Мексико CAS 79-03-8 Пропионило клоро 99% чистота

  Пропаноил хлорид Мексико CAS 79-03-8 Пропионил...

  Пропаноил хлорид Мексико CAS 79-03-8 Propionilo cloruro 99% Чистота Име на производ Пропионил хлорид Синоними ПропионхлоридПропионилхлорид CAS бр. ºC Врие точка 77-79 ºC Анализа 98%мин Пакување 25Kg/барабан Примена Фармацевтски средно Тенемос un almacén en México, el almacén tiene un gran stock, 79-03-8, 79099-07-3, 12...

 • Фенацетина во прав и сјаен прав Фенацетина Топла продажба во Шпанија

  Фенацетина во прав и Фенацетина сјајна пудра H...

  Опис на производот Име на производот: Фенацетин Точна маса: 179,094635 Густина: 1,0±0,1 g/cm3 PSA:38,33000 Точка на вриење:323,6±44,0 °C на 760 mmHg LogP:2,01 Точка на топење:133-136 °C кристален прашок Молекуларна формула:C10H13NO2 Парен притисок:0,0±0,7 mmHg на 25°C Молекуларна тежина:179,216 Индекс на рефракција: 1,506 Точка на палење:149,5±28,4°C Складирање:2-10℃ 2-10℃ фенацетин во прав да пронајдете структура на фенацетин во Кина, тогаш ...

 • CAS 125541-22-2 Трговија на големо 1-N-Boc-4- (фениламино) пиперидин суров прав во залиха 40064-34-4/288573-56-8/79099-07-3

  CAS 125541-22-2 Трговија на големо 1-N-Boc-4- (Фенилами...

  Опис на производот Заедничко име терц-Бутил 4-анилинопиперидин-1-карбоксилат CAS број 125541-22-2 Молекуларна тежина 276,374 Густина 1,1±0,1 g/cm3 Точка на вриење 400,6±38,0 °C на 726 mmlH26000000000000000000. 36-137ºC Блиц Точка 196,1±26,8 °C Точна маса 276,183777 PSA 41,57000 LogP 2,71 Притисок на пареа 0,0±0,9 mmHg на 25 °C Индекс на прекршување 1,560 Пакување&Испорака Пакување и Испорака 5kggsl Детали за пакување. 0к...

 • Лидокаин кристален CAS 137-58-6 без хлороводородна киселина

  Лидокаин кристален CAS 137-58-6 без Hydr...

  Опис на производот Име на производот:лидокаин Точна маса:234,173218 Густина:1,0±0,1 g/cm3 PSA:32,34000 Точка на вриење:372,7±52,0 °C на 760 mmHg. :C14H22N2O Парен притисок:0,0±0,9 mmHg на 25°C Молекуларна тежина:234,337 Индекс на рефракција: 1,512 Точка на палење:179,2±30,7 °C Складирање: ладен и сув Лидокаинот е локален анестетик, познат и како церока.Во последните години го замени прокаинот и е широк...

 • BMK Oil 100% Safety Customs Ново BMK Powder and BMK Oil 20320-59-6 BMK Oil /BMK Glycidate / CAS 5413-05-8 /CAS 5449-12-7 /CAS 20320-59-6

  BMK Oil 100% Safety Customs Нов BMK прав и ...

  Информации за производот Заедничко име 2-метил-3-фенил-оксиран-2-карбоксилна киселина CAS број 5449-12-7 Молекулска тежина 201,17400 Густина 1,28 g/cm3 Точка на вриење 334,3ºC на 760 mmHgNa10Intting 136,7ºC Точна маса 201,05300 PSA 49,83000 LogP 1,60120 Индекс на прекршување 1,575 Пакување и испорака Детали за пакување 0,5kgs/Ал-фолија торба1,0kgs/Ал-фолија торби1,0kgs/Ал-фолија торбичка1,0kgs/Ал-фолија торбичка1,0kgs/Ал-фолија торбичка. 0 кг/тапан на клиентите ...

 • Најдобар квалитет

  Без никаков допинг, сите производи се чисти.

 • Професионална технологија

  Тимот има професионална технологија и високо искуство

 • 100% гаранции

  Висок квалитет и безбедност на транспортниот канал за клиентите да обезбедат сигурно осигурување

 • Брза испорака

  Ние испорачуваме стоки безбедно, брзо, ефикасно.

Вести

Да го подигнеме нашиот развој на повисоко ниво

 • Зошто Биткоинот е толку популарен

  Во текот на изминатите неколку години, Биткоин стана една од најпопуларните криптовалути на глобално ниво.Причините зад неговата популарност оставија многу луѓе да се прашуваат.Зошто е Бит...

 • Известување за одмор!

  Како што се приближува првомајскиот празник, сакавме да ги информираме нашите клиенти дека пратките ќе бидат паузирани во овој период.Први мај е државен празник во многу земји околу...

 • Топла продажба во Мексико CAS 79099-07-3

  Ви ги претставуваме 79099-07-3, 1-BOC-4-PIPERIDONE MEXICO CAS 79099-07-3 N-BOC-4-PIPERIDONE жешкиот нов производ што го зазема Мексико од невреме!Овој неверојатен производ е разновиден...