PRODUKT NE SHITJE NXETE

Cilësia e parë, siguria e garantuar

 • Stoku i ri!N-desetil Etonitazen CAS 2732926-26-8 Etonitazen i ri

  Stoku i ri!N-desetil Etonitazen CAS 2732926-2...

  Stoku i ri!N-desethyl Etonitazene CAS 2732926-26-8) Cilësia: Kompania jonë është një prodhim profesional i ndërmjetësve dhe kimikateve për shumë vite, produktet tona janë eksportuar në Gjermani, Spanjë, MB, SHBA, Australi, Lindjen e Mesme, etj. , dhe ne kemi marrë reagime shumë të mira nga klientët tanë. kështu që ju mund të na besoni.Dhe ne jemi fabrika, kështu që nuk keni nevojë të dyshoni për cilësinë.Mënyra e pagesës: për shembull T/T, D/A, L/C, Westerm Union, të tjera 1) Ne do të dërgojmë ...

 • Metonitazeno 14680-51-4 Metonitazene

  Metonitazeno 14680-51-4 Metonitazene

  metonitazeno 14680-51-4 Cilësia e komenteve të klientit: Kompania jonë është një prodhim profesional i ndërmjetësve dhe kimikateve për shumë vite, produktet tona janë eksportuar në Gjermani, Spanjë, MB, SHBA, Australi, Lindjen e Mesme, e kështu me radhë në vende të tjera, dhe ne kemi marrë reagime shumë të mira nga klientët tanë, kështu që ju mund të na besoni.Dhe ne jemi fabrika, kështu që nuk keni nevojë të dyshoni për cilësinë.Mënyra e pagesës: për shembull T/T, D/A, L/C, Westerm Union, të tjera 1) Ne do t'i dërgojmë mallrat me ...

 • Protonitazeno 119276-01-6 Protonitazene

  Protonitazeno 119276-01-6 Protonitazene

  Protonitazeno 119276-01-6 Cilësia: Kompania jonë është një prodhim profesional i ndërmjetësve dhe kimikateve për shumë vite, produktet tona janë eksportuar në Gjermani, Spanjë, MB, SHBA, Australi, Lindjen e Mesme, e kështu me radhë në vende të tjera, dhe ne kemi marrë reagime shumë të mira nga klientët tanë.kështu që mund të na besoni.Dhe ne jemi fabrika, kështu që nuk keni nevojë të dyshoni për cilësinë.Mënyra e pagesës: për shembull T/T, D/A, L/C, Westerm Union, të tjera 1) Ne do të dërgojmë ...

 • Bromazolam 71368-80-4 Pluhur rozë Bromazo

  Bromazolam 71368-80-4 Pluhur rozë Bromazo

  Bromazolam 71368-80-4 Pluhur rozë Bromazo Rekomandoni Produkte Emri Kimik CAS Nr. 2-Bromo-1-fenil-1-pentanon 49851-31-2 1-Boc-4-(fenilamino)piperidine 125541-22-2 -4-Piperidone 79099-07-3 tert-butil 4-(4-fluoroanilino)piperidine-1-karboksilate 288573-56-8 PMK Pluhur,PmkVaj 28578-16-7 Bmk Vaj 5413 mk4-095- 12-7 2-(2-klorofenil)cikloheksanon 91393-49-6 2-(2-klorofenil)-2-nitrocikloheksanon 2079878-75-2 Paracetamol 103-90-2 Protonitazen...

 • Pmk Powder Çmimi më i ulët CAS 28578-16-7 Pmk Oil To Holland Poloni Magazina në Evropë

  Pmk Pluhur Çmimi më i ulët CAS 28578-16-7 Pmk Oil ...

  Pmk Powder Çmimi më i ulët CAS 28578-16-7 Për në Hollandë, Magazina në Evropë Nëse jeni të interesuar për bmk ose pmk, atëherë do të zbuloni se Hebeiyingong është një ekip i shkëlqyer i lartë në Kinë.Ne kemi fabrikën tonë për të prodhuar bmk dhe pmk, dhe çmimi është gjithashtu më i ulëti në mesin e furnizuesve kinezë.Ne kemi magazina në Gjermani dhe Holandë, nëse dëshironi të testoni mostrat, mund të paguani edhe një depozitë, atëherë ne dërgojmë në magazinë për ju.Zakonisht biznesi ynë bmk dhe pmk është në tregun evropian, dhe m...

 • Pmk Oil PMK ethyl glycidate CAS 28578-16-7 Pmk Powder Holland In Large Stock

  Pmk Vaj PMK etil glicidat CAS 28578-16-7 Pmk ...

  Pmk Vaj PMK ethyl glycidate CAS 28578-16-7 Pmk Powder Në magazinë Të dhënat e produktit Dendësia 1.3±0.1 g/cm3 Pika e vlimit 327.8±42.0 °C në 760 mmHg Formula molekulare C13H14O5 Formula molekulare C13H14O5 500201 °C. akt Mass 250.084122 PSA 57.29000 LogP 2.29 Presioni i avullit 0.0±0.7 mmHg në 25°C Indeksi i Përthyerjes 1.554 Rreth nesh Paketimi dhe Dorëzimi me korrier Nëpërmjet Detit ≤50kg 50kg-500kg sks 5-7-4 ditë te Door Airpo. ..

 • Bmk pluhur Bmk Oil Holland Poloni Gjermani në magazinë CAS 5449-12-7 CAS 5413-05-8 CAS 20320-59-6 New Bmk

  Bmk pluhur Bmk Oil Holland Poloni Gjermani në rr...

  ***Bmk pluhur Bmk Oil Holland Poloni Gjermani në magazinë, çmim i ulët CAS 5449-12-7 / CAS 5413-05-8 / CAS 20320-59-6 ***2023 aksione të reja të mëdha në Hollandë, Poloni, Gjermani, me rendiment i lartë 80-85%, çmimi më i mirë! Çmimi i fabrikës!***Nëse jeni të interesuar për bmk ose pmk, atëherë do të zbuloni se Hebeiyingong është një top ekip i shkëlqyer në Kinë.Ne kemi fabrikën tonë për të prodhuar bmk dhe pmk, dhe çmimi është gjithashtu më i ulëti në mesin e furnizuesve kinezë.Ne kemi magazina në Gjermani dhe Holandë, nëse dëshironi të...

 • Propanoyl klorur Mexico CAS 79-03-8 Propionilo clouro 99% Pastërti

  Propanoyl klorur Mexico CAS 79-03-8 Propionil...

  Propanoyl chloride Mexico CAS 79-03-8 Propionilo clouro 99% Pastërti Emri i produktit Klorur propionil Sinonimet PropionkloridePropionilklorid CAS Nr. ºC Zierje pika 77-79 ºC Analiza 98%min Paketimi 25Kg/daulle Aplikimi Phamaceutical Intermediate Tenemos un almacén en México, el almacén tiene un gran stock, 79-03-8, 79099-07-3, 12...

 • Pluhur Fenacetina dhe pluhur me shkëlqim Fenacetina Shitje e nxehtë në Spanjë

  Pluhur Fenacetina dhe pluhur Fenacetina Shiny H...

  Përshkrimi i produktit Emri i produktit:Phenacetin Masa e saktë:179.094635 Dendësia: 1.0±0.1 g/cm3 PSA:38.33000 Pika e vlimit:323.6±44.0 °C në 760 mmHg LogP:2.01 Pika e shkrirjes:133-136°Whitear pluhur kristalor Formula molekulare:C10H13NO2 Presioni i avullit:0.0±0.7 mmHg në 25°C Pesha molekulare:179.216 Indeksi i thyerjes: 1.506 Pika e ndezjes:149.5±28.4 °C Ruajtja:2-10℃ 2-10℃ të gjeni një strukturë pluhuri fenacetinë në Kinë, pastaj y...

 • CAS 125541-22-2 Pluhur i papërpunuar 1-N-Boc-4- (Phenylamino) Piperidine me shumicë në magazinë 40064-34-4/288573-56-8/79099-07-3

  CAS 125541-22-2 Shitje me shumicë 1-N-Boc-4- (Phenylami...

  Përshkrimi i produktit Emri i përbashkët tert-Butyl 4-anilinopiperidine-1-karboksilat CAS Numri 125541-22-2 Pesha molekulare 276,374 Dendësia 1,1±0,1 g/cm3 Pika e vlimit 400,6±38,0 °H në 726 mml Hg MoulleH 760 mmlH në 760 mml H 36-137ºC Blic Pika 196,1±26,8 °C Masa e saktë 276,183777 PSA 41,57000 LogP 2,71 Presioni i avullit 0,0±0,9 mmHg në 25°C Indeksi i Përthyerjes 1,560 Paketimi&Dërgimi Bagazhi/Detali i paketimit.5klklA. 0k...

 • Lidokainë kristalore CAS 137-58-6 pa acid klorhidrik

  Lidokainë kristalore CAS 137-58-6 pa Hidr...

  Përshkrimi i produktit Emri i produktit:lidokainë Masa e saktë:234.173218 Dendësia:1.0±0.1 g/cm3 PSA:32.34000 Pika e vlimit:372.7±52.0 °C në 760 mmHg LogP:3.63 Pika e shkrirjes: 66-69°C formulë pluhuri e hijshme c. :C14H22N2O Presioni i avullit:0.0±0.9 mmHg në 25°C Pesha molekulare:234.337 Indeksi i thyerjes: 1.512 Pika e ndezjes:179.2±30.7 °C Ruajtja: e ftohtë dhe e thatë Lidokaina është një anestezik lokal, i njohur gjithashtu si cerocain.Vitet e fundit, ajo ka zëvendësuar prokainën dhe është e gjerë...

 • Vaj BMK 100% Siguri Doganore e re BMK Powder and BMK Oil 20320-59-6 BMK Oil /BMK Glycidate / CAS 5413-05-8 /CAS 5449-12-7 /CAS 20320-59-6

  Vaj BMK 100% Siguri Doganore Pluhur i ri BMK dhe ...

  Informacioni i produktit Emri i zakonshëm 2-metil-3-fenil-oksirane-2-acid karboksilik CAS Numri 5449-12-7 Pesha molekulare 201,17400 Dendësia 1,28 g/cm3 Pika e vlimit 334,3ºC në 760 mmHgN10NL Point Molekulare/Mule0H 136,7ºC Masa e saktë 201,05300 PSA 49,83000 LogP 1,60120 Indeksi i Përthyerjes 1,575 Paketimi dhe Transporti Detajet e paketimit 0,5 kg/Tasë me fletë al-letë1,0 kg/çantë me fletë metalike 1,0 kg/çantë me fletë metalike 1,0 kg/2 thasë me fletë metalike 5 kgl. 0 kg/daulle tek klientët...

 • Cilesia me e mire

  Pa asnjë doping, të gjitha produktet janë të pastra.

 • Teknologji profesionale

  Ekipi ka teknologji profesionale dhe përvojë të lartë

 • 100% garanci

  Cilësi e lartë dhe siguri e kanalit të transportit për klientët që të ofrojnë siguri të sigurt

 • Dorëzimi i shpejtë

  Ne dorëzojmë mallra në mënyrë të sigurtë, të shpejtë, me efikasitet.

Lajme

Le ta çojmë zhvillimin tonë në një nivel më të lartë